10 вересня 2015 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

На засіданні районної комісії розглядалися питання про стан виконання строків погашення заборгованості із виплати заробітної плати суб’єктами господарювання та про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах державної та комунальної форми власності, в окремих галузях господарської діяльності.

Заслухано звіт голови правління ПАТ “Хімтекстильмаш” Радченка О. О., головного бухгалтера ПАТ “Облтеплокомуненерго” Старкова О.М. та начальника ДП “Соціально-побутове управління” ПАТ “Чернігівоблбуд” Шумана П.В. про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Як повідомив Радченко О. О. товариство вчасно виплачує поточну заробітну плату та поступово зменшує заборгованість. Темпи зменшення  заборгованості протягом 2015 року передбачені графіком погашення заборгованості, який був розроблений у червні 2015 року. В зв’язку з тяжким фінансовим становищем та арештом рахунків товариство запланувало зменшення заборгованості до кінця року тільки на 11%, а не на 50%, як було рекомендовано ОДА. Керівник товариства запевнив членів комісії, що прикладе всіх зусиль для прискорення погашення заборгованості.

За інформацією головного бухгалтера ПАТ “Облтеплокомуненерго” Старкова О.М. заборгованість виникла станом на 01 вересня 2015 року. Причина виникнення заборгованості – недостатність обігових коштів. Незважаючи на труднощі керівництво товариства планує з листопада 2015 року зменшувати заборгованість та до кінця поточного року повністю її ліквідувати.

Також, була заслухана інформація начальника ДП “Соціально-побутове управління” ПАТ “Чернігівоблбуд” Шумана П.В, який повідомив, що заборгованість виникла станом на 01 липня 2015 року в зв’язку з несвоєчасністю розрахунків населення за надані послуги. Інших джерел надходження коштів підприємство немає. Якщо до кінця поточного року зміниться ситуація і населення буде вчасно розраховуватися за надані послуги, заборгованість на підприємстві буде ліквідована.

Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та управління Пенсійного фонду України проінформували членів комісії про виконання попередніх рішень комісії щодо ДП “Чернігівторф”, ПАТ “Чернігівбуд”, ДП “Чернігівська механізована колона” ПАТ “Київсільелектро, ПАТ “Будівельна компанія “Домобудівник”, ДП “Спецтехніка” ЗАТ “Пожкомплекс”. Виконання прийнятих рішень знаходиться на контролі районної комісії.

 

Начальник     відділу          праці

управління праці та соціального

захисту   населення   районної у

місті ради                                                                                  Є.Є.Федориніч

Коментарі заборонені.