Мистецький захід “Світ поезії”

   15 червня 2017 року у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова у рамках проведення мистецького заходу “Світ поезії” відбулась творча зустріч із депутатом Новозаводської районної у м. Чернігові ради, Головою Православної громади «Козацький православний стан ім. Пантелеймона Цілителя», поетом і громадським діячем Соколовим Юрієм  Юрійовичем. Впродовж зустрічі пройшла презентація збірки поезій “Литаври”. Цитуючи фрагменти з книги автор намагався донести до присутніх біль своєї душі, бачення сучасних подій та героїзм простих людей.
У поемі “Рубікон” відображено справжню трагедію українського народу. Творча зустріч минула у теплій невимушеній атмосфері, раз у раз вислови гостя зривали у присутніх бурхливі оплески, бо про наші непрості часи сказати так глибоко і проникливо може тільки людина, не відірвана від своїх коренів, від свого народу.
Ще довго після закінчення зустрічі тривало щире, задушевне спілкування, підопічні територіального центру ділилися враженнями від презентації.
Коментарі заборонені.