Семінар-навчання депутатів районних у місті рад: “Реформування діяльності органів самоорганізації населення згідно вимог діючих законодавчих та нормативно-правових актів України у розрізі делегованих повноважень районної у місті ради”.

 

Відповідно до орієнтовного плану роботи Новозаводської районної у м. Чернігові ради на 2016 рік, за ініціативою постійної комісії з питань законності, запобіганні корупції, регламенту та депутатської діяльності (голова комісії – Соколов Ю.Ю.) 11 лютого відбувся семінар-навчання депутатів районних у місті рад на тему “Реформування діяльності органів самоорганізації населення згідно вимог діючих законодавчих та нормативно-правових актів України у розрізі делегованих повноважень районної у місті ради”.

У семінарі взяли участь: голова Новозаводської районної у м. Чернігові ради Атрощенко .А., заступник голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради з питань діяльності виконавчих органів ради-керуюча справами виконкому Личак С.О., голова Деснянської районної у місті ради Грецький В.М., керуючий справами виконавчого комітету Деснянської районної у місті ради Яковенко О.М., більше 40 депутатів Новозаводської та Деснянської районних у місті рад, члени громадських об’єднань міста.

Семінар проводили директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Бойко В.М., викладач центру, кандидат економічних наук Вдовенко Ю.С.

Було розглянуто питання розвитку діяльності органів самоорганізації населення (ОСН) на сучасному етапі децентралізації влади, обговорено найближчі перспективи та можливості актуалізації ролі ОСН у розбудові громадянського суспільства, проаналізовано основні нормативно-правові, фінансові та організаційні фактори, що стримують активність громадськості в реалізації права на самоврядування. Важливість обговорених протягом семінару питань обґрунтована тим, що саме громадська ініціатива, активність громадських інституцій є запорукою успішного розвитку місцевих громад.

Наприкінці семінару, з питання співпраці правоохоронних органів з депутатами та органами самоорганізації населення виступила начальник Новозаводського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції м. Чернігова УДПтС України в Чернігівський області підполковник внутрішньої служби Василенко Ю.А.

Коментарі заборонені.