16.02.2017р. у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послу) Новозаводського району м. Чернігова до Дня Героїв Небесної Сотні відбувся урочистий захід

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Це день  вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати.

16.02.2017р. у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова до Дня Героїв Небесної Сотні  відбувся  урочистий захід за участю  творчого колективу «Сузір’я Кассіопея»,  з метою увічнення пам’яті загиблих героїв Майдану.

Присутні почули багато цікавих фактів про трагічні події Революції Гідності та вшанували пам’ять  загиблих хвилиною мовчання. Свято залишило у серцях біль від того, що гинуть кращі сини українського народу, та віру, що на нашу українську землю скоро прийде мир, злагода та процвітання.

 

 

 

 

Коментарі заборонені.