22 червня – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

   22 червня 1941 року розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Цей день трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців та став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Чернігів був включений до переліку міст Радянського Союзу, що найбільше постраждали під час війни. За ступенем руйнувань він посів четверте місце в країні. За роки війни німці знищили та закатували  на чернігівщині біля 130 тисяч чоловік. Вивезено до Німеччини 7 тисяч жителів Чернігова. На фронтах Другої світової війни загинуло біля 135 тисяч наших земляків.
У цей пам’ятний день, 22 червня, колектив та підопічні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова поклали квіти на території колишнього урочища Подусівка і  Меморіалу Слави, та віддали шану всім борцям, приєднавшись до Всеукраїнської хвилини мовчання, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників, схиливши голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до Великої Перемоги.

Коментарі заборонені.