22 лютого 2016 року

Рішення виконавчого комітету Новозаводської районної у м. Чернігові ради від 22 лютого 2016 року № 33 «Про  стан  та  удосконалення  роботи  зі  зверненнями   громадян   у виконавчих органах  Новозаводської   районної  у  м. Чернігові ради відповідно до Закону України “Про  звернення  громадян”» (читати далі)


Рішення виконавчого комітету Новозаводської районної у м. Чернігові ради від 22 лютого 2016 року № 35 «Про призначення винагороди районної у місті ради за успіхи в навчанні дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування»  (читати далі)

Рішення виконавчого комітету Новозаводської районної у м. Чернігові ради від 22 лютого 2016 року № 36 «Про встановлення опіки над малолітнім … і призначення опікуна» (читати далі)

Рішення виконавчого комітету Новозаводської районної у м. Чернігові ради від 22 лютого 2016 року № 37 «Про встановлення опіки над малолітнім … і призначення опікуна» (читати далі)

Рішення виконавчого комітету Новозаводської районної у м. Чернігові ради від 22 лютого 2016 року № 38 «Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення … батьківських прав» (читати далі)

Рішення виконавчого комітету Новозаводської районної у м. Чернігові ради від 22 лютого 2016 року № 39 «Про пропозиції служби у справах дітей районної у місті ради» (читати далі)

(читати далі) (читати далі) (читати далі) (читати далі) (читати далі) (читати далі) (читати далі)

Comments are closed.