28 червня – День Конституції України

   Конституція – це джерело права будь-якої держави. 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила  найголовніший закон країни – першу Конституцію незалежної суверенної України. Цей день назавжди  увійшов в новітню історію нашого суспільства, закріпив демократичні засади, стабілізував правові норми та  відносини. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант  незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та  ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується  майбутнє українського народу.
27 червня 2017р. в актовій залі Територіального центру
соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова відбувся святковий концерт з нагоди свята Дня Конституції України. Розпочався захід спільним виконанням Гімну, після чого вже традиційно, з вітальним словом виступила директор територіального центру, Алєксєєва Маргарита Миколаївна, щиро привітала гостей зі святом та побажала, щоб мир і взаєморозуміння сприяли подальшій розбудові нашої державності та становленню достатку в кожній сім’ї. Присутні з захопленням слухали та підспівували українських пісень у виконанні народного аматорського хору « Діти війни» під керівництвом Скидана Дмитра Дмитровича.
День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Ми пишаємося нашою країною і з гордістю відзначаємо це державне свято!

 

Коментарі заборонені.