Адміністративні послуги

Послуги, що надаються Новозаводською районною у місті Чернігові радою

1. Створення прийомної сім’ї та влаштування до неї дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (читати далі)

2. Створення дитячого будинку сімейного типу та влаштування до нього дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування  (читати далі)

3. Надання дозволів на вчинення правочинів щодо майна, право власності на яке або право користування яким мають діти  (читати далі)

4. Встановлення опіки над майном дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування  (читати далі)

5. Встановлення опіки (піклування) над дитиною-сиротою (дитиною, позбавленою батьківського піклування) та призначення опікуна (піклувальника)  (читати далі)

6. Розв’язання спору, що виник між батьками щодо визначення місця проживання дитини  (читати далі)

7. Розв’язання спору, що виник між батьками щодо участі у вихованні дитини  (читати далі)

8. Розв’язання спору, що виник між батьками щодо визначення імені, прізвища, по батькові дитини  (читати далі)

9. Встановлення статусу “Дитина війни”  (читати далі)

10. Видача “Посвідчення “Ветеран праці”  (читати далі)

11. Видача  “Посвідчення інваліда війни”, “Посвідчення учасника війни”, “Посвідчення члена сім’ї загиблого”  (читати далі)

12. Видача “Посвідчення  жертви нацистських переслідувань”  (читати далі)

13. Видача будівельного паспорта (внесення змін до будівельного паспорта) забудови земельної ділянки для реконструкції (прибудови, добудови, надбудови) індивідуальних  (садибних) житлових, садових, дачних будинків не вище двох поверхів (без урахування мансардного) площею до 300 кв.м, будівництва господарських будівель і споруд, гаражів, елементів інженерного захисту на земельних ділянках, на яких вже наявні об’єкти будівництва, благоустрою та озеленення  (читати далі)

14. Надання дозволів на реконструкцію квартир у багатоповерхових житлових будинках, яка не порушує цілісності несучих конструкцій будинку, приватних житлових, садових, одноповерхових відомчих та комунальної власності будинків  (читати далі)

15. Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок для реконструкції зі зміною зовнішньої конфігурації (прибудови, добудови, надбудови) одноповерхових житлових будинків, які знаходяться в комунальній власності та приватній власності юридичних осіб  (читати далі)

Comments are closed.