Активне дозвілля

 Часи, коли в похилому віці лишалося тільки доглядати правнуків і теревеніти з сусідами на лавочці, давно минули. Сучасні пенсіонери ходять на гуртки хорового співу, слухають лекції в Університеті ІІІ віку, відвідують інтерактивні заняття, і взагалі,  навчаються «для душі».

Червоний мак  –  символ пам’яті жертв Першої світової війни, а згодом — жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року. От саме такий унікальний майстер-клас “Червоні маки – пам’ятаємо, перемагаємо” провели 18 вересня 2017 року територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова спільно з “Майстернею Життєтворчості” центральної міської бібліотеки ім. М.М. Коцюбинського до Дня міста та 74-ї річниці  визволення Чернігова від нацистських загарбників.

      

У ході проведення заходу підопічні виконували вправи на знайомство “Якого кольору мій настрій”, створювали дерево очікувань та побажань, дивились пізнавальний відеофільм, слухали легенди про цей чудовий символ та навчились робити квітку пам’яті – червоний мак.
У невимушеній атмосфері, за філіжанкою кави та солодощами були підведені підсумки заходу. Підопічним хочеться бути сучасними, молодшими, мати теми для спілкування зі своїми дітьми та онуками. За велінням серця, гості дякували організаторам майстер-класу за набуті знання, досвід, можливість поспілкуватися та познайомитися з цікавими людьми. Було затишно, тепло та сердечно.

Comments are closed.