Чернігівщина вшанувала Героїв Дебальцевого

14 лютого, в обласному центрі відбулися заходи до Дня пам’яті «Герої Дебальцевого». Владці, військові та їхні родини разом із волонтерами й громадськістю пом’янули полеглих Героїв і вшанували віддану службу захисників України з числа військових 13 батальйону територіальної оборони.

Плеяду заходів із вшанування Героїв Дебальцевого розпочав короткий мітинг і покладання квітів до меморіальних стендів військовослужбовцям Чернігівщини, загиблим у зоні АТО. Далі всі охочі рушили до храму Святої великомучениці Катерини, де відбувся молебень за загиблими воїнами.

Після цього в обласному філармонійному центрі на всіх учасників заходу чекали збори й патріотичний концерт.

Після цього на сцені філармонійного центру фестивалів і концертних програм відбулося вручення державних нагород військовослужбовцям Чернігівщини. Від імені органів влади до присутніх звернулись голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко і Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Після офіційної частини на всіх гостей чекала патріотична концертна програма. А для дітей військовослужбовців було організовано змістовне дозвілля.

Указом Президента України за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, високий професіоналізм, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня нагороджений капітан третього рангу Літковець Юрій Сергійович.

Указом Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджені учасники АТО-військовослужбовці 13-го окремого мотопіхотного батальйону:

солдат Бєлкін Валерій Миколайович;

солдат Гавриш Дмитро Сергійович;

старший солдат Давиденко Андрій Володимирович;

солдат Завадко Дмитро Володимирович;

молодший лейтенант Іваненко Олег Олександрович;

сержант Ігнатенко Сергій Васильович;

старший солдат Кіриєнко Олександр Олександрович.

Окремо згадаємо, що за весь час війна на сході країни забрала життя вже 139 наших земляків. Серед них 24 військовослужбовці 13-го мотопіхотного батальйону. Багато з них загинули саме в боях за Вуглегірськ і Дебальцеве. Згадаємо Героїв поіменно:

капітан Олексій Коновалов;

молодший сержант Євгеній Кравченко;

сержант Олег Куслій;

сержант Віталій Колесник;

сержант Сергій Баран;

солдат Володимир Бахмач;

солдат Олександр Бригинець;

солдат Володимир Брешинський;

солдат Володимир Близнюк;

молодший сержант Іван Томилко;

старший солдат Павло Старченко;

старший солдат Олег Соломаха;

солдат Анатолій Синчак;

молодший сержант Максим Головатий;

солдат Віталій Гирич;

солдат Олександр Онопрієнко;

солдат Василь Остапчук;

солдат Віктор Попик;

солдат Дмитро Полигенько;

сержант Руслан Джужа;

старший лейтенант Ігор Марквас;

старший сержант Андрій Мельник;

сержант Сергій Харитонов;

солдат Вадим Лобода.

Слава Героям!

За інформацією прес-служби облдержадмністрації 

Коментарі заборонені.