Чернігівським відділенням з 1 серпня оплачено 4,3 тисячі листків непрацездатності

Чернігівське відділення є найбільшим структурним підрозділом управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Чернігівській області, до компетенції якого, крім інших питань, входить надання застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати.
З 1 серпня 2017 року відділення здійснює фінансування підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців з метою оплати листків непрацездатності працюючих міста Чернігова, а також Чернігівського та Ріпкинського районів.
Кожен працюючий, а їх Чернігівським відділенням охоплено понад 96 тисяч, має право на отримання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.
Зокрема, на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності, станом на 12.09.2017, вже перераховано більше 6,3 млн. гривень.
На матеріальне забезпечення майбутнім мамам, за період відпустки по вагітності та пологах, тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 після пологів, виплачено понад 4,3 млн. грн.
На поховання застрахованих осіб та членів їх сімей, які перебували на їх утриманні, спрямовано 49,2 тис. гривень.
Діяльність відділення має чітко виражене соціальне спрямування. Ми працюємо стабільно й ефективно на благо людей, які потребують нашої допомоги.
Начальник відділу фінансово-економічної
діяльності Чернігівського відділення
управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
в Чернігівській області
Бова І.В.

Comments are closed.