Вітання до дня працівників легкої промисловості!

З нагоди святкування Дня працівників легкої промисловості
08 червня 2018 року голова Новозаводської районної у м. Чернігові ради Кузнецова-Молодчая Т.С. та заступник голови районної у місті ради Велігорський В.Ф. привітали колектив швейної фабрики “Галант”, яку очолює Станіслав Владиславович Дубінін.

Подяку Чернігівского міського голови було оголошено завідувачу виробництва швейної фабрики “Галант” Іванченко Світлані Анатоліївні та швачці швейного цеху Палій Ірині Петрівні.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Почесною грамотою районної у місті ради та виконавчого комітету була відзначена швачка швейного цеху фабрики Руденок Валентина Леонідівна. Подяку голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради оголошено закрійникові закрійного цеху Вовчок Ользі Валентинівні, швачці швейного цеху Горелько Оксані Василівні та технологові швейної фабрики Новик Тетяні Олексіївні.

Вітаючи працівників підприємства зі святом, голова районної у місті ради висловила сподівання, що з притаманною колективу професійною майстерністю, творчістю, ініціативою підприємство і в подальшому буде забезпечувати людей якісним і красивим одягом, вносити свій вклад в розвиток району та міста.

Comments are closed.