День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності.
20 лютого 2019 року у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова  відбувся  просвітницький захід до Дня Героїв Небесної Сотні. Присутнім нагадали про хід подій Революції Гідності 2013-2014 років та її кульмінаційний момент – розстріл людей, чиї імена навічно закарбовані в скрижалі української історії й кого завжди пам’ятатимуть як Небесну Сотню. Герої  своїм життям заплатили за свободу для мільйонів українців і дали шанс збудувати нову демократичну правову державу.
Цього дня згадували трагічні події, а серце кожного від цих споминів переповнював біль втрати та одночасно гордість  за те, що в країні є патріоти, які ціною власного життя готові відстоювати свободу та незалежність. Захід, оповитий сумом трагічних подій,  завершився переглядом кінофільму «Зима, що нас змінила. Небесна сотня».

Comments are closed.