День матері

  У другу неділю травня в усьому цивілізованому світі, а за відновленою з 1999 року традицією і в Україні, святкується одне з найщиріших і найтепліших свят – День Матері.
За ініціативою районної у місті ради, Новозаводською районною організацією ветеранів України 14 тарвня у Чернігівському кіно-культурному мистецькому центрі було організоване святкове привітання жінок, які своєю громадянською позицією, невтомною працею на благо людей, щирим серцем, сповненим справжньої материнської турботи, заслужили пошану чернігівців.
Учасників зустрічі привітали зі святом Матері: голова Новозаводської районної у м. Чернігові ради Тетяна Степанівна Кузнецова-Молодчая, Кожар Лариса Олександрівна – голова Чернігівського обласного комітету сімей загиблих у Афганістані військовослужбовців, нагороджена орденом «Княгині Ольги» ІІІ-го ступеня. Щирими народними піснями поздоровила жінок солістка Чернігівського академічного народного хору Любов Ісаєнко. Смачні подарунки підготувало для усіх чернігівське підприємство “Наша булочка”.

Шановні жінки, любі наші матері!
Щиро вітаємо вас з цим справжнім духовним святом!
Нехай Божа Мати зберігає у серцях тепло, радість і
справжню любов, що вічно зігріватимуть ваші сім’ї та
відроджують віру у світле майбутнє України!

 

 

Коментарі заборонені.