День міста

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Новозаводського району м. Чернігова відзначили День міста та 75-ту річницю визволення від нацистських загарбників. Далекі вересневі дні 1943 року назавжди увійшли в історію Чернігова, ставши символом доблесті та героїзму, стійкості і самовідданості старшого покоління.

У рамках святкування Дня міста відбулися різноманітні заходи за участі співробітників територіального центру, волонтерів та підопічних. На урочистому відкритті свята виступила з привітаннями директор територіального центру Маргарита Алєксєєва, від імені колективу та себе особисто побажала гостям свята міцного здоров’я, родинного затишку, достатку, щасливої долі і Божого благословення на довгі і мирні літа.

Це свято – визначна подія для всіх, кому пощастило народитись і жити у цьому чудовому мальовничому місті зі славною та багатою історією. Завершилося святкування концертом за участю самодіяльного хору територіального центру “Вербиченька” під керівництвом В. О. Граф.

 

Comments are closed.