Державна соціальна допомога дитині померлого годувальника

Шановні громадяни!

Звертаємо Вашу увагу, що Законом України від 07 лютого 2017 року  № 1836-VIII внесено зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» та Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам» щодо надання допомоги дітям померлого годувальника.
Право на державну соціальну допомогу мають  громадяни України, які є дітьми померлого годувальника.
Допомога дитині померлого годувальника призначається з дня, що настає за днем смерті годувальника, якщо звернення про призначення такого виду допомоги надійшло не пізніше 12 місяців з дня смерті годувальника.
Державна соціальна допомога дитині померлого годувальника призначається до досягнення 18 років. Дітям померлого годувальника, які навчаються за денною формою навчання в загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої освіти, у професійно-технічних і вищих навчальних закладах державна соціальна допомога призначається до закінчення ними навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення 23 років, а дітям-сиротам – до досягнення 23 років незалежно від того, навчаються вони чи ні.
Розмір допомоги на одну дитину померлого годувальника становить 100 % прожиткового мінімуму на осіб, які втратили працездатність, на двох дітей – 120 %, на трьох і більше дітей – 150 %.

Коментарі заборонені.