Державні соціальні допомоги

Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м.Чернігові ради повідомляє:

Кабінет Міністрів України 29.04.2016 року ухвалив постанову № 320 „Про збільшення розмірів щорічної разової грошової допомоги до 5 травня деяким категоріям громадян”.
Постановою передбачено підвищення розмірів виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня:
–    членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, до 500 грн. (попередній розмір 465 грн.).
–    учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога до  400 грн. (попередній розмір 170 грн.).
Управлінням праці та соціального захисту населення районної у місті ради вжито заходів щодо виплати зазначеного підвищення розмірів грошової допомоги ветеранам війни до кінця травня 2016 року.

 

Начальник управління праці
та соціального захисту населення І.П.Марчук

Коментарі заборонені.