До Міжнародного дня інформування про аутизм

02 квітня о 11.00на майданчику перед центральним входом ТЦМегацентрвідбувся соціальний флешмоб.
Цього року наше місто також активно долучається до міжнародного руху.
Запрошуємо чернігівчан взяти участь в акції разом із нами та закликаємо нашу громаду активізувати зусилля задля того, щоб діти та дорослі, які мають це захворювання, стали в майбутньому повноправними членами нашого суспільства.
Чернігів у синьому. Синій – це колір людей з аутизмом, чи як їх ще називають – дітей дощу. В цей день у світі люди носять одяг синього або блакитного кольору. Одягніть в цей день шарфик чи светр, взуйте голубі кеди чи намалюйте нігті синім, візьміть із собою парасольку. Вибір за вами, але будьте поряд з цими дітьми в особливий для них день і пам’ятайте, що кожен із нас неперевершений. Допоможемо дітям з аутизмом відкрити себе світу.

         

“Ми такі, як всі – просто по-іншому сприймаємо цей світ!”. Ми закликаємо чернігівчан долучитись до важливої соціальної мети: поширення інформації про аутизм, познайомитись із цими особливими, загадковими та щирими дітьми, стати толерантнішими до тих, хто по-іншому сприймає цей світ, щоб завтра наше суспільство стало доступнішим таким дітям та відкрило для них усіх широкі можливості.
Першими до цьогорічної акції приєдналися працівники служби у справах дітей та керівництво Новозаводської районної у м. Чернігові ради, студенти Чернігівського кооперативного коледжу, які о 10.00 зустрілися з головою Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів “Шанс”Світланою Федоровою.
         Організатори акції: ГО”Молодіжний центр”Жменя” в партнерстві з Чернігівським міськім громадськім об’єднанням інвалідів “Шанс”, Чернігівським навчально-реабілітаційним центром №2; психо­неврологічною МСЕК обласного Центру MCE, ТЦ Метацентр.

Comments are closed.