Екскурсія на пожежно-технічну виставку до Управління ДСНС України

29 липня підопічні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м.Чернігова відвідали пожежно-технічну виставку обласного Управління ДСНС України. Заняття з групою людей похилого віку організувало відділення Соціально-побутової адаптації. Необхідність проведення таких занять обумовлена тим, що багато пожеж виникає саме у оселях пенсіонерів і саме ці люди доволі часто опиняються у центрі інших надзвичайних подій.

В ході занять рятувальники за допомогою відеофільму, макетів і наочних матеріалів роз’яснили літнім людям основні заходи безпеки під час перебування біля водойм, користування газовими, електричними, опалювальними приладами та при поводженні з вогнем. Крім того, пенсіонерів ознайомили з діями на випадок пожежі, грози та в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

На закінчення занять люди висловили рятувальникам щиру вдячність за підтримку, цікавий діалог та отримані корисні поради, що є запорукою безпеки життя.  

Коментарі заборонені.