Естафету Благодійності підхопила Новозаводська районна у м. Чернігові рада

Система охорони здоров’я – галузь народного господарства, яка визначає рівень благополуччя і ступінь соціальної захищеності людей.

Поширення і нагромадження хронічних патологій серед населення вимагає діагностичної допомоги.

Одним із шляхів розвитку і вдосконалення медичної допомоги онкохворим людям є придбання радіологічного апарату – лінійного прискорювача.

У січні-лютому 2018 року, Новозаводською районною у м. Чернігові радою та її структурними підрозділами, було організовано добровільний збір коштів на придбання додаткового обладнання для такого апарату. Зібрані кошти перераховано на рахунок обласного онкодиспансеру.

Валерій Зуб подякував за допомогу та підтримку: “Нажаль, на сьогодні статистика невтішна. Майже 60% пацієнтів із злоякісними новоутвореннями потребують променевої терапії. Реалізація масштабного проекту покращить якість надання медичної допомоги та зменшить термін перебування хворих у стаціонарі, а реабілітаційний курс триватиме з найменшими ускладненнями”.

Висловлюємо сподівання, що благодійна акція “Промінь надії” надасть реальну можливість людям з онкологічними хворобами одужати і повернутися до повноцінного життя. Запрошуємо всіх небайдужих людей приєднатися до естафети благодійності.

Колективи Новозаводської районної у м. Чернігові ради та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова.

Comments are closed.