«І засяють новорічні вогні !» святковий захід у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова

Що може зрівнятися з новорічним святом, коли кожен потрапляє до чарівного світу. Це одне з найбільш таємничих, урочистих і родинних свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. І немає значення, скільки тобі років, все одно ти чекаєш зустрічі з казковим Дідом Морозом. Це, можливо, і є те найяскравіше свято з дитинства — із ялинкою, іграшками, веселими перетвореннями, Дідом Морозом, Снігуронькою, танцями, піснями і подарунками!

Таку казку своїм підопічним подарували працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова.

  

Розпочалося дійство з привітаннь та щирих побажань гостей зі святом директором територіального центру Алєксєєвою М. М. Продовжилась святкова програма виступами  театрально – мистецького гуртка “Натхнення”, самодіяльного хору “Вербиченька” та гуртка “Краса словесного живопису”, які складаються з підопічних територіального центру. Учасники колективів подарували чарівні новорічні пісні, а також віночок українських колядок та щедрівок. У новорічному концерті також були задіяні співробітники територіального центру та волонтери: Граф Валентина Олександрівна та Піскунов Володимир Валерійович, які взяли  активну участь у святі.

Спеціально для глядачів святкового концерту на свято завітали довгоочікувані гості — Дід Мороз зі Снігуронькою, які прийшли не тільки з подарунками, а й із цілою розважальною програмою. Гості свята залюбки відгадували загадки, насолоджувались жартами, віршами та частушками, які лунали протягом усього дійства.

 

Учасники гуртка рукоділля “Золоті ручки” не залишились  осторонь свята та в рамках проекту «рівний – рівному» підготували 100 новорічних листівок з чудовими віршованими побажаннями для підопічних територіального центру.

З великим задоволення гості свята насолоджувались новорічною виставою, під час якої посмішки не сходили з їхніх облич, адже Новий рік – це свято для тих, хто вірить, вміє любити і  мріяти. Все погане забувається… Хочеться сподіватися тільки на краще в Новому році.

Немає чарівнішого свята, ніж  Новий рік і найважливіших почуттів на Землі – віри та надії, хіба що любові, яка супроводжує цю святкову подію і в цьому їй допомагає коло близьких людей, які оточують нас. Не дарма  ж кажуть: «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш»!

Comments are closed.