Інформація про стан інвалідності у І півріччі 2018 року від отриманих травм виробничого характеру на підприємствах району

Протягом шести місяців 2018 року спеціалістами відділу праці вівся облік травматизму у товариствах та підприємствах району. За даний період сталося 9 нещасних випадків на робочих місяцях, один з яких зі смертельним наслідком, а саме:

– один випадок у січні: ТОВ «Селвіс» (опіки обличчя);

– два випадки у лютому: КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради (травма правої руки), КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» (травма лівої сторони тулуба);

– один випадок у березні: Чернігівська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів (травма голови);

– два випадки у квітні: ТОВ «Фірма «МЖК-Сервіс» (травма правої ноги), ПАТ «АТП 2562» (смерть);

– два випадки у травні: КЗ Чернігівська обласна станція переливання крові (травма лівої руки), ПП «Седам-маркет» (травма правої ноги);

– один випадок у червні: Чернігівська регіональна промислова палата (ДТП).

Причинами нещасних випадків є необережність, що свідчить про зухвале ставлення до правил техніки безпеки та інструктажів з охорони праці на робочому місці.

Порівняно з аналогічним періодом за 2017 рік, в 2018 році кількість нещасних випадків не змінилась, проте, у 2017 році за перші шість місяців відсутні нещасні випадки зі смертельними наслідками.

На сьогоднішній день, усі працівники, які отримали травми в наслідок нещасних випадків, одужали. В наслідок отриманих травм, групу інвалідності ніхто не отримав.

Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради продовжує контроль за станом виробничого травматизму у товариствах та підприємствах району, надає консультативну допомогу спеціалістам з питань поліпшення стану охорони праці.

 

Начальник відділу праці
управління праці та соціального
захисту  населення                                                               Є.Є. Федориніч

Comments are closed.