Інформація про проведення двадцять другої сесії Новозаводської районної у м. Чернігові ради сьомого скликання

25 травня 2020 року відбулось пленарне засідання двадцять другої сесії районної у місті ради сьомого скликання.

Розглянувши та обговоривши питання, внесені на розгляд сесії, районна у місті рада прийняла відповідні рішення.

Заслухавши доповідь начальника фінансового управління Надії Данильченко районна у місті рада затвердила звіт про виконання бюджету району за 2019 рік за доходами в сумі 271 726 549,17 грн, за видатками в сумі 271 719 859,88 грн, внесла зміни до рішень районної у місті ради від 21 грудня 2018 року №17/VII-134 “Про районний у місті бюджет на 2019 рік” та від
23 грудня 2019 року №21/VII-155 “Про районний у місті бюджет на 2020 рік”.

У зв’язку із затвердженням нової редакції Закону України “Про публічні закупівлі” рішеннями ради було оновлено Положення про тендерний комітет, затверджено уповноважену особу у сфері публічних закупівель Новозаводської районної у м. Чернігові ради та внесено відповідні зміни до положення про відділ соціально-економічного розвитку та благоустрою.

У зв’язку з прийняттям міською радою 30 квітня поточного року рішення щодо утворення в структурі виконавчих органів Чернігівської міської ради відділів Державного реєстру виборців Новозаводського та Деснянського районів, районна у місті рада погодила зміну наданих повноважень в частині ведення реєстру виборців та прийняла відповідне рішення щодо змін у структурі та штатах виконавчих органів.

Також рішенням районної у місті ради було внесено зміни до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті.

Наприкінці сесії зі звітом про діяльність ради у 2019 році виступила голова районної у місті ради Тетяна Кузнецова-Молодчая.

Зокрема у доповіді було зазначено, що районна у місті рада, у відповідності до покладених на неї повноважень, протягом 2019 року успішно забезпечувала виконання планових завдань з соціально-економічного розвитку, благоустрою району, фінансування і виконання соціальних програм, захисту дітей, інвалідів та інших незахищених верств населення. Був відмічений високий рівень співпраці постійних комісій, злагодженої та продуктивної роботи виконавчого апарату ради у вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальної громади району, проблем, з якими звертаються громадяни.

Голова ради підкреслила, що саме на районах у місті лежить відповідальність за вирішення соціальних питань для населення, конкретних щоденних завдань, і лише спільні зусилля виконавчих органів ради і депутатів дають можливість домогтися реальних результатів.

Comments are closed.