Який ти чудовий, мій рідний край!

«Не має кращої країни, ніж рідна»,- під такою назвою в територіальному центрі соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова працює клуб за інтересами шанувальників рідного краю. В рамках роботи клуба відбулася давно очікувана екскурсія до науково-дослідної агробіостації в РЛП «Ялівщина».

Багатьом городянам відомо, що за часи радянської влади з 1946-го по 1963 рік тут існував Обласний ботанічний сад, в якому росло близько 480 видів найрізноманітніших рослин. Але не всі знають, що в глибині лісової зони знаходиться , що є структурним підрозділом кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка та обласного педагогічного ліцею для обдарованоїї сільської молоді.

     

Співробітникам агробіостанції допомагають студенти університету та учні педагогічного ліцею. Крім дерев і рослин вони вирощують овочі. У хлопців та дівчат ліцею є певні види овочів, за якими вони доглядають, спостерігають та потім пишуть наукові роботи. В цьому райському куточку учні мають можливість не тільки проводити дослідження, але й гарно відпочивати: тут є альтанка, багато лавочок, невеличка водойма, гойдалки.

  

Наприкінці екскурсії присутні щиро подякували керівнику агробіостанції за цікаву розповідь. Подорож стежками парку перетворилася в оздоровчу прогулянку.На щастя,спілкування з природою є таким досить простим способом покращити своє здоров’я, зарядитися енергією, знову відчути радість та бажання жити!

Comments are closed.