Майстер-клас по виготовленню “Янгола-охоронця”

Напередодні  Дня святого Миколая, люди загадують бажання, мріють про щось своє, потаємне. Але немає сумніву, що більшість мріє про Мир в Україні. Сьогодні це найважливіше. Тому підопічні територіального центру Новозаводського району м. Чернігова разом з Чернігівським обласним центром науково – технічної творчості учнівської молоді вирішили трохи порадувати своїх земляків і дати їм зрозуміти, що пам’ятають про них і чекають додому живими та здоровими.

У територіальному центрі відбувся майстер-клас по виготовленню янгола – охоронця для воїнів АТО до дня Святого Миколая.  Янгол, особливо, якщо він зроблений своїми руками, здавна вважався найсильнішим оберегом. Він оберігає людину від всього поганого, приносить щастя, зміцнює віру. На захід завітали майже два десятки бажаючих, які своїми руками майстрували янголят та вітальні листівки зі зворушливими рядками і побажаннями хлопцям міцного здоров’я та повертатися живими. За декілька днів підопічні зібрали для земляків теплі речі, продукти харчування, солодкі смаколики, домашні варення та соління, які були передані військовому капелану УПЦ КП отцю Євгену для відправлення на Схід.
      

У світі дуже багато щирих і небайдужих людей. Ми всі прекрасно розуміємо, що жодні дарунки не замінять мир та спокій на землі, але зробити невеличке диво, подарувати своє тепло, турботу людям, які боронять кордони України, – це найменше, що можемо. Сподіваємося, що ця крапля в морі необхідного нашим землякам, буде зігрівати не лише фізично, адже в роботу вкладено душу і навіть молитви за наших вояків.

Comments are closed.