Може зламатися тіло, але ніколи дух!

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з особливими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з обмеженими можливостями.

З цієї нагоди в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова відбувся урочистий концерт. Присутні поринули в музичну феєрію, яку для них підготував самодіяльний творчий колектив терцентру «Вербиченька» під керівництвом волонтера Валентини Граф.

 

Напередодні заходів підопічні відділення денного перебування взяли участь у виставці творчих робіт, яка була організована в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського. Вишиті бісером ікони та рушники і аплікації з соломки радували око, піднімали настрій своєю яскравістю та оригінальністю.

Надзвичайно важливо, що незважаючи на всі негаразди і життєві труднощі, люди з інвалідністю зберігають оптимізм, здатність сміятися, любов до життя та потяг до прекрасного. Було дуже приємно чути щирі слова подяки від наших підопічних після закінчення заходів.

Comments are closed.