Нехай цвіте моя країна

28 червня українці святкують річницю Дня Конституції. Саме, 22 роки тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

По всій країні проходять заходи святкування цієї визначної дати. Не став виключенням і територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова.

Напередодні свята було проведено ряд заходів, присвячених Дню Конституції України: лекція з правових питань «Конституційні права громадян України», перегляд документального фільму «Історія української Конституції», святковий концерт «Нехай цвіте моя країна» за участю народного аматорського хору «Діти війни» та солодкий стіл. В концерті прозвучало багато національних пісень, що наповнювало атмосферу залу духом патріотизму та національної гордості.

     

Адміністрація звернулася з вітальною промовою до підопічних. Вона побажала присутнім міцного здоров’я, злагоди, добробуту, Божого благословення, а нашій країні – миру та процвітання.

Comments are closed.