Нема без кореня рослини, а нас людей, без Батьківщини

28 червня українці святкуватимуть річницю Дня Конституції. Саме, 23 роки тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Зараз по всій країні проходять заходи святкування цієї визначної дати. Не виключенням став і територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова.

    

Напередодні свята було проведено ряд заходів до Дня  Конституції України: перегляд пізнавального документального фільму, присвяченого історичним витокам створення української Конституції «Пилип Орлик. Факти. Конституція» та святковий концерт «Нема без кореня рослини, а нас людей, без Батьківщини» за участю народного аматорського хору «Калина» під керівництвом Валерія Ігнатенка. В концерті прозвучало багато національних пісень, що наповнювало атмосферу залу духом патріотизму та національної гордості.

Від імені адміністрації з вітальною промовою до підопічних звернулася директор територіального центру Алєксєєва М.М. Вона побажала присутнім міцного здоров’я, злагоди, добробуту, Божого благословення, а нашій країні – миру та процвітання.

Comments are closed.