НОВОЗАВОДСЬКА РАЙОННА У М. ЧЕРНІГОВІ РАДА ТА СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВІТАЄ ВИПУСНИКІВ ШКІЛ

30 травня 2019 року відповідно до розпорядження голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради від 16 травня 2019 року № 70-р «Про проведення заходів з нагоди закінчення навчального року», відбулося урочисте вручення матеріальної допомоги випускникам шкіл з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради-керуючий справами виконкому Личак С.О. та начальник служби у справах дітей районної у місті ради Назаренко Ю.А. привітали 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які цього року стануть випускниками.
Під час заходу заступник голови районної у місті ради Світлана Олексіївна Личак вручила випускникам матеріальну допомогу і побажала всім знайти свій шлях у житті, вдало обрати професію, яка буде приносити не тільки матеріальне задоволення але й духовний спокій та рівновагу. Юрій Анатолійович Назаренко – начальник служби у справах дітей – долучився до привітань і побажав випускникам навчитися приймати правильні рішення та не боятися брати на себе відповідальність.

    

Випускники подякували організаторам, за запрошення та поділилися своїми планами на майбутнє. Як з’ясувалось, всі вони мають  бажання вступати до ВНЗ для здобуття професії і реалізації свого особистісного потенціалу. Але щоб остаточно визначитися, діти чекають результатів зовнішнього незалежного оцінювання, на основі яких матимуть можливість  обрати найбільш вірний шлях для втілення власних задумів.

Отож бажаємо нашим випускникам творчого натхнення і здійснення мрій. Хочеться, щоб кожен день їхнього життя був насичений яскравими фарбами, радісними емоціями і новими звершеннями.

Comments are closed.