Новий рік – найулюбленіше свято!

Напевно, кожна дитина найбільше чекає Новорічні свята – це найкращі дні року! Сяюча вогнями ялинка, шарудливі спіралі мішури, різнокольорові коробочки подарунків і, зрозуміло, довгоочікувані новорічні канікули.
Традиційно Новозаводська районна у м. Чернігові рада вітає дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей загиблих учасників АТО, членів їх сімей, дітей воїнів АТО, вихованців прийомних сімей, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей внутрішньо переміщених осіб.

    

Свята розпочалися 19 грудня в День Святого Миколая. Цей день дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає у дитячі душі світлі почуття доброти, радості і втіхи.
День Святого Миколая – це символ людської надії і віри у майбутнє українських дітей, а піклування та турбота про наших дітей, захист їхніх прав, підтримка – один із найголовніших пріоритетів районної у місті ради.
Голова Новозаводської районної у місті ради Кузнецова-Молодчая Тетяна Степанівна, спільно з представниками обласної державної адміністрації, привітала та вручила подарунки прийомній родині Жеведь, в якій виховується двоє дітей, позбавлених батьківського піклування. Сорок дітей району долучилися до святкового заходу для дітей соціально-незахищених категорій області у Палаці дітей та юнацтва.
Цього ж дня спеціалісти служби у справах дітей відвідали та вручили подарунки 30 дітям з особливими потребами, які проживають на території району.

  

22 грудня святкова атмосфера панувала і у Чернігівському театрі ляльок імені О. Довженка

На святкування Нового року були запрошені діти підоблікових категорій, яким було вручено солодкі подарунки. Спеціалісти служби у справах дітей бажали всім вихованцям шкіл та садочків гарних свят, хороших оцінок та добрих людей на їхньому життєвому шляху. Діти брали активну участь у конкурсах та іграх.

   

На дітей чекала театралізована вистава “Дід Мороз у Африці”. Годину на сцені відбувалося казкове дійство, глядачі, затамувавши  подих, спостерігали за пригодами героїв.

    

Працівники служби подякували опікунам за турботу про дітей, за батьківську любов, яка вселяє у дитячі серця душевне тепло, віру та надію.
Ці дні дають нам, дорослим, можливість хоч один день побути чарівниками для дітей, адже вони потребують особливої уваги.
Вітаємо всіх з новорічними святами та Різдвом Христовим!
Нехай прийдешній рік принесе щастя, добробут та злагоду в родини.

 

За інформацією служби у справах дітей районної у місті ради

Comments are closed.