Про підсумки районного огляду-конкурсу з питань охорони праці в Новозаводському районі за 2015 рік

З метою підвищення ефективності роботи, направленої на реалізацію  державної політики в галузі охорони та умов праці, широкого залучення роботодавців та найманих працівників до виконання заходів Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Новозаводському районі м. Чернігова на 2014 – 2018 роки, розпорядженням заступника голови районної у місті ради було прийнято рішення про проведення у 2015 році огляду-конкурсу з питань охорони праці серед підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та видів діяльності.

Протягом року суб’єкти господарювання проводили певну роботу щодо поліпшення стану охорони та умов праці, організовували огляди-конкурси серед своїх підрозділів, про що свідчать матеріали, надані до районної оглядової комісії.

У січні 2016 року оглядова комісія підвела підсумки щодо визначення підприємств-переможців та активних учасників огляду-конкурсу.

Рішення комісії лягло в основу розпорядження голови районної у місті ради, яким Почесними Грамотами районної у місті ради та виконавчого комітету і грошовими преміями нагороджені переможці та кращі підприємства у своїх групах за кількістю працюючих: ТОВ „Чернігівське РСУ (директор Замокін С.В.); приватне виробничо-торговельне підприємство „ДЖІ-ЕН-ЕЛ” (директор Логінова Л.В.); ПАТ „Будіндустрія” (директор Авраменко Л.М.); ПрАТ Чернігівська швейна фабрика „Елегант” (директор Романовська Н.О.); комунальний енергогенеруючий підрозділ  „Чернігівська теплоелектро-централь” ТОВ фірми „ТехНова” (директор Киричок В.Ф.).

Нагородити Почесною грамотою Новозаводської районної у м. Чернігові ради та виконавчого комітету за високі результати в районному огляді-конкурсі з питань охорони праці у 2015 році колективи: ПрАТ „Чексіл-автосервіс” (голова правління Климко С.М.); ТОВ „Десна АС” (директор Авраменко В.М.); ПАТ „Завод металоконструкцій та металооснастки” (голова правління Євсієнко В.О.); виробничий підрозділ Чернігівська дистанція колії регіональної філії „Південно-західна залізниця” ПАТ „Українська залізниця” (начальник Яковчук С.П.); ПрАТ „КСК „Чексіл” (директор Рощинський О.В.).

За активну участь у проведенні районного огляду-конкурсу з питань охорони праці у 2015 році оголосити Подяку голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради колективам: ПП „Автоера” (директор Гребінник С.Л.); ТОВ „Верхолаз” (директор Полікарчук О.Л.); ТОВ „Чернігів Продакшен ЛТД” (директор Дуля С.І.); ДО „Комбінат „Айстра” Державного агентства резерву України (начальник Гречко В.В.); ДП ТОВ „Девелопмент Макс ЛЛС” „Автоінвестстрой-Чернігів” (директор Сезончик С.В.); ПАТ „Чернігівський інструментальний завод” (голова правління Барбаш С.В.); ПАТ „Чернігівська макаронна фабрика” (голова правління Кондратенко В.М.); відокремлений підрозділ „Чернігівські магістральні електричні мережі” ДП „Національна енергетична компанія „Укренерго” (директор Боровик Ю.О.); комунальне підприємство „Новозаводське” Чернігівської міської ради (начальник Николенко В.М.); Філія „Чернігівська ДЕД” ДП „Чернігівський облавтодор” (начальник Харченко О.В.); комунальне підприємство „ЖЕК-13”Чернігівської міської ради (начальник Онищенко В.С.); ПАТ „Продовольча компанія „Ясен” (голова правління Попело А.В.); виробничий підрозділ моторвагонне депо Чернігів регіональної філії „Південно-західна залізниця” ПАТ „Українська залізниця” (начальник Дерев’янко В.В.); ПАТ „Базис” (голова правління Склярець А.В.); комунальний лікувально-профілактичний заклад Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня (головний лікар Ященко В.І.).

Хід та підсумки районного огляду-конкурсу ще раз підтвердили його дієвість в роботі суб’єктів господарювання щодо поліпшення стану охорони  та умов праці. Тому прийнято рішення про проведення огляду-конкурсу з питань охорони праці у 2016 році, затверджені Положення про проведення та склад районної оглядової комісії. Запрошуємо суб’єктів господарювання району всіх форм власності прийняти активну участь у огляді-конкурсі з охорони праці.

Коментарі заборонені.