Особистий прийом громадян у трудовому колективі дошкільного навчального закладу № 5 “Ялиночка”.

09 вересня 2015 року відбувся особистий прийом громадян у трудовому колективі дошкільного навчального закладу № 5 “Ялиночка” керівниками Новозаводської районної у м. Чернігові ради на чолі із заступником голови районної у місті ради В.Ф. Велігорським. 

Перш ніж проводити прийом керівники районної у місті ради оглянули його матеріально-технічну базу, поцікавились умовами перебування вихованців та організацією і якістю харчування дітей  в  ДНЗ.

У ході зустрічі з працівниками ДНЗ “Ялиночка” кожен мав змогу висловити свою думку, внести пропозиції, отримати відповіді на свої запитання.

Але основною темою для розмови було питання надання субсидії, адже незабаром розпочнеться опалювальний сезон і незважаючи на спрощену систему подачі заяви (декларації) на призначення житлових субсидій, складних питань не зменшилося.

 В умовах тотального підвищення цін на житлово-комунальні послуги питання субсидії є актуальним, як ніколи. Та попри, здавалось би, нескладну процедуру оформлення, в працівників дитячого садочка виникло багато запитань, відповіді на які надала начальник управління соціального захисту населення районної у місті ради Ірина Петрівна Марчук.

Керівниками виконавчих органів ради надано відповіді на всі запитання, що виникали упродовж  зустрічі і після неї, під час особистого спілкування.

Коментарі заборонені.