Особистий виїзний прийом громадян

   27 вересня 2017 року голова районної у місті ради Тетяна Степанівна Кузнецова-Молодчая провела особистий прийом громадян у трудовому колективі викладачів Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.
У ході спілкування присутні були проінформовані про основні напрямки реформування пенсійної системи та перспективи впровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування і єдиних принципів нарахування пенсії. Отримали інформацію щодо виплати пенсії працюючим пенсіонерам, щодо віку та права виходу на пенсію.
Крім того, обговорено тему добровільної участі гргомадян у загальнообов’язковому державному пенсійному та соціальному страхуванні.
Консультації з питань пенсійного забезпечення надав керівник Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Микола Михайлович Демченко.

  

Субсидію на наступний період не отримають українці, у яких є двомісячна заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг. Про нововведення цьогорічної програми призначення житлових субсидій розповіла Наталія Михайлівна Хмеленовська – заступник начальника управління-начальник відділу субсидій та соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради.
Під час зустрічі присутні отримали кваліфіковані відповіді на питання, які їх цікавили.

   

Насамкінець, В’ячеслав Григорович Зеленський, директор ліцею, подякував колективу за увагу та побажав всім міцного здоров’я та нових досягнень.

За інформацією загального відділу районної у місті ради

Comments are closed.