Про деякі питання соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності

Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у місті ради  інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2018 року № 119 „ Деякі питання соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності”, затверджено Порядок надання статусу постраждалого учасника Революції Гідності та Порядок виготовлення та видачі посвідчення „Постраждалий учасник Революції Гідності”.

Порядок визначає процедуру надання статусу постраждалого учасника Революції Гідності особам, які отримали тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтергацію та проти режиму Януковича.

Підставою для надання особі статусу постраждалого учасника Революції Гідності є включення особи до одного з переліків осіб, які отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), затверджених МОЗ в установленому порядку.

Для надання статусу постраждалого учасника Революції Гідності особи, які включені до переліку осіб, звертаються з відповідними заявами до органів соціального захисту за зареєстрованим місцем проживання.

Таким особам видається посвідчення „Постраждалий    учасник     Революції Гідності” та надаються пільги та інші гарантії, встановлені статтею 12 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Постраждалим  учасникам  Революції  Гідності  в  період  до  видачі відповідного посвідчення пільги та інші соціальні гарантії надаються на підставі довідки, що видає орган соціального захисту населення.

Comments are closed.