Про конкурс грантів на започаткування професійної діяльності ВПО з інвалідністю в рамках проекту «Розширення можливостей для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю»

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про конкурс грантів на започаткування професійної діяльності ВПО з інвалідністю в рамках проекту «Розширення можливостей для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю».
Проект реалізується в Україні Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» з метою сприяння започаткуванню та розвитку професійної діяльності осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України та Автономної Республіки Крим, з метою підвищення їх рівня життя.
Дедлайн – 5 грудня 2016 р.
Проект фінансується Агентством ООН з питань біженців (УВКБ ООН). Географія реалізації проекту:
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, Житомирська, Київська, Черкаська, Кіровоградська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Миколаївська, Одеська, Херсонська області та м. Київ.
Загальний бюджет конкурсу: 250 000 грн.
Бюджет індивідуального проекту не повинен перевищувати 25 000 грн.
(на закупівлю необхідного Обладнання).
Хто може бути учасником конкурсу:
– внутрішньо переміщені особи з інвалідністю;
– внутрішньо переміщені особи, які доглядають за близькими членами сім’ї з інвалідністю тобто дитина, чоловік або дружина, батьки.
Для осіб, які належать до вищезазначених категорій та які мають бажання взяти участь y конкурсі, необхідно заповнити проектну заявку та надіслати на електронну адресу Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України office@naiu.org.ua з приміткою «Конкурс із сприяння професійному розвитку».
Заявка подається за формою , виключно в електронному вигляді.
Оголошення результатів 7 грудня 2016 року.
Результати конкурсу будуть оголошенні на Інтернет-сайті Національної асамблеї осіб з інвалідністю України www.naiu.org.ua
Контактні телефони Секретаріату Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України (044) 234-01-17; 279-61-82.
Поштова адреса: 01030, м. Київ, вул. Рейтарська,8/5 А.

Файли
Заявка на конкурс
Положення про конкурс для впо

Більш детальна інформація на сайті http://www.gurt.org.ua/news/grants/35395/

Коментарі заборонені.