Про надання психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та учасникам Революції Гідності

Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у місті ради інформує. Товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Борисфен» включений до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної      реабілітації та готовий прийняти для проходження курсу психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та учасників Революції Гідності у 2018 році.
Санаторій «Борисфен» відповідає вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 27 квітня 2018 року       № 597 та знаходиться за адресою:  57500, Миколаївська область, м. Очаків,  вул. Будівельників, 7.

Також, Публічне акціонерне товариство „МОТОР СІЧ” відокремлений санаторій «РАЙДУГА» включений до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації та готовий прийняти для проходження курсу психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності у 2018 році.
Санаторій «РАЙДУГА» відповідає вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 27 квітня 2018 року  № 597 та знаходиться за адресою: 31200, Хмельницька область, м. Волочиськ,  вул. Запорізька, 11.
 
За додатковою інформацією необхідно звертатись  до управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у місті ради за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи,19    каб. 103, телефон 64 20 80.

Comments are closed.