Про підсумки районного огляду-конкурсу з питань охорони праці в Новозаводському районі за 2017 рік

З метою підвищення ефективності роботи, направленої на реалізацію  державної політики в галузі охорони та умов праці, широкого залучення роботодавців та найманих працівників до виконання заходів Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Новозаводському районі м. Чернігова на 2014 – 2018 роки, розпорядженням голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради від 07 лютого 2017 року № 28-р було прийнято рішення про проведення у 2017 році огляду-конкурсу з питань охорони праці серед підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та видів діяльності.

Протягом року суб’єкти господарювання проводили роботу щодо поліпшення стану охорони та умов праці, організовували огляди-конкурси серед своїх підрозділів, про що свідчать відповідні матеріали, які були надані до районної оглядової комісії.

У січні 2018 року оглядова комісія підбила підсумки щодо визначення підприємств-переможців та активних учасників огляду-конкурсу.

Почесними Грамотами Новозаводської районної у місті ради та виконавчого комітету і грошовими преміями нагороджені переможці та кращі підприємства у своїх групах за кількістю працюючих: ПП «СТВ» (директор – Сукачева В.С.); ДП ТОВ «Девелопмент Макс ЛЛС» «Автоінвестстрой-Чернігів» (директор – Сезончик С.В.); ТОВ «Пласт-Бокс Україна» (виконавчий директор – Будьонна Т.А.); ДП «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК» (генеральний директор – Вереша В.Ф.); КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» (директор Щербина О.Ю.).

Почесними грамотами Новозаводської районної у місті ради та виконавчого комітету за високі результати нагороджені колективи: ТОВ «Укрінструмент» (директор – Баєвський М.В.); ПВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» (директор – Логінова Л.В.); ПрАТ «Млибор» (директор – Хоменко О.М.); Товариство з додатковою відповідальністю «Продовольча компанія «Ясен» (генеральний директор – Попело А.В.); ПАТ «Чернігівгаз» (голова правління – Ярова А.А.).

За активну участь у проведенні районного огляду-конкурсу оголошені Подяки голови Новозаводської районної у місті ради колективам: ТОВ «Чернігів Продакшен ЛТД» (директор – Дуля С.І.); ТОВ «Десна АС» (директор – Авраменко В.М.); КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради (начальник – Прищеп В.М.); КП «Новозаводське» Чернігівської міської ради (начальник – Морський В.І.); ПрАТ «Чернігівська макаронна фабрика» (голова правління – Кондратенко В.М.); КЛПЗ «Чернігівський обласний кардіологічний диспансер» (головний лікар – Батог І.П.); ПАТ «Базис» (голова правління Склярець А.В.).

Хід та підсумки районного огляду-конкурсу ще раз підтвердили його дієвість в роботі суб’єктів господарювання щодо поліпшення стану охорони  та умов праці. Тому, розпорядженням голови Новозаводської районної у місті ради від 07 лютого 2018 року № 20-р прийнято рішення про проведення огляду-конкурсу з питань охорони праці у 2018 році, затверджені Положення про проведення та склад районної оглядової комісії. Запрошуємо суб’єктів господарювання району всіх форм власності та видів діяльності прийняти активну участь у огляді-конкурсі з охорони праці.

Comments are closed.