Про підсумки районного огляду-конкурсу з питань охорони праці в Новозаводському районі за 2018 рік

З метою підвищення ефективності роботи, направленої на реалізацію державної політики в галузі охорони праці та умов праці, широкого залучення роботодавців та найманих працівників до виконання заходів Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Новозаводському районі м. Чернігова на 2014-2018 роки, розпорядженням голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради від 07 лютого 2018 року № 20-р було прийнято рішення про проведення у 2018 році огляду-конкурсу з питань охорони праці серед підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та видів діяльності.

Протягом року суб’єкти господарювання проводили роботу щодо поліпшення стану охорони та умов праці, організовували огляди-конкурси серед своїх підрозділів, про що свідчать відповідні матеріали, які були надані до районної оглядової комісії.

У січні 2019 року оглядова комісія підбила підсумки щодо визначення підприємств-переможців та активних учасників огляду-конкурсу.

Розпорядженням голови Новозаводської районної у місті ради від 13 лютого 2019 року № 26-р прийнято рішення нагородити:

– Почесними грамотами Новозаводської районної у місті ради та виконавчого комітету і грошовими преміями нагороджені переможці та кращі підприємства у своїх групах за кількістю працюючих: ТОВ «Укрінструмент» (директор  Баєвський Микола Володимирович), ТОВ «Чернігівське РСУ» (директор  Замокін Сергій Вікторович), ПВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» (директор Логінова Людмила В’ячеславівна), ТОВ «Десна АС» (директор Авраменко Віктор Миколайович), АТ «Будіндустрія» (директор Авраменко Людмила Михайлівна), ТОВ «Пласт-Бокс Україна» (виконавчий директор Будьонна Тетяна Анатоліївна), ТОВ «Компанія «Спорттехніка» (директор Лівер Віктор Миколайович), КЕП  «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» (Т.в.о. директора Щербина Олексій Юрійович).

– Почесними грамотами районної у місті ради та виконавчого комітету за високі результати в районному огляді-конкурсі з питань охорони праці у 2018 році колективи: ДО «Комбінат «Айстра» Державного агентства резерву України (директор Гречко Віктор Володимирович), ДП ТОВ «Девелопмент Макс ЛЛС» «Автоінвестстрой-Чернігів» (директор Сезончик Сергій Васильович), КП «Новозаводське» Чернігівської міської ради (начальник Морський Віталій Іванович), КНП «Дитяча поліклініка № 1» Чернігівської міської ради (головний лікар Овсієнко Людмила Володимирівна), ДП «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК» (генеральний директор Вереша Віктор Федосійович), ПАТ «Чернігівгаз» (голова правління Ярова Алла Артурівна).

– За активну участь у проведенні районного огляду-конкурсу з питань охорони праці у 2018 році оголошені Подяки голови районної у місті ради колективам: ТОВ «Чернігів Продакшен ЛТД» (директор Дуля Сергій Іванович), КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради (начальник Рогова Ольга Георгіївна), ПрАТ «Чернігівський механічний завод» (Директор Кожедуб Володимир Павлович), ПрАТ «Укроптбакалія» (голова правління Стахов Юрій В’ячеславович), Чернігівський обласний шкірно-венерологічний диспансер Чернігівської обласної ради (в.о. головного лікаря Пономаренко Ігор Миколайович), КНП «Чернігівська міська лікарня № 4» Чернігівської міської ради (головний лікар Стецьков Юрій Петрович).

      

Хід та підсумки районного огляду-конкурсу ще раз підтвердили дієвість в роботі суб’єктів господарювання щодо поліпшення стану охорони і умов праці. Тому, розпорядженням голови Новозаводської районної у місті ради від 13 лютого 2019 року № 27-р прийнято рішення про проведення огляду-конкурсу з питань охорони праці у 2019 році, затверджені Положення про проведення та склад комісії. Запрошуємо суб’єктів господарювання району всіх форм власності та видів діяльності прийняти активну участь у огляді-конкурсі з охорони праці.

Comments are closed.