Про попередження нещасних випадків в літній період

Новозаводська районна у місті рада повідомляє, що в районі проводиться робота щодо запобігання нещасних випадків, дитячому травматизму та злочинам щодо дітей.

На обліку служби у справах дітей районної у місті ради перебуває 28 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Службою у справах дітей районної у місті ради здійснюється систематичний контроль за умовами проживання дітей даної категорії. Наприкінці навчального року в навчальних закладах району з учнями проведено бесіди щодо їх безпеки та правил поведінки у літній період. При відвідуванні дітей, в літній період, особлива увага звертається щодо дотримання дітьми вимог безпеки в побуті та дозвіллі. Службою у справах дітей надається допомога батькам, які виявили бажання оздоровити дитину в літній період.

Спеціалістами служби у справах дітей районної у місті ради упродовж літніх канікул проведено 52 обстежень умов проживання дітей. До батьків, які не в повній мірі виконують свої батьківські обов’язки, застосовуються заходи впливу. З почату року 48 батьків попереджено, на 14 – направлено подання до ЧВП ГУНП в Чернігівській області щодо притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Для своєчасного виявлення бездоглядних дітей в районі впроваджено систематичне проведення цільових рейдів по виявленню неповнолітніх, які схильні до бродяжництва, жебрацтва, інших негативних проявів. Службою у справах дітей районної у місті ради, спільно з представниками Чернігівського    ВП ГУ НП в Чернігівській області, проводяться рейди по виявленню дітей даної категорії. У літній період проведено 12 рейдів, під час яких бездоглядних дітей виявлено не було.

З червня по серпень 2016 року службою у справах дітей районної у місті ради направлено 6 дітей, що потребують соціальної, психологічної та інших видів допомоги, до Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей облдержадміністрації, 4 з яких перебувають на обліку служби, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах. З батьками дітей проводиться робота щодо створення сприятливих умов для повернення їм дітей та запобігання повторному влаштуванню.

Коментарі заборонені.