Про проведення восьмої сесії Новозаводської районної у м. Чернігові ради сьомого скликання

18 січня 2017 року Новозаводською районною у м. Чернігові радою на восьмій сесії сьомого скликання прийнято рішення №8/VII-75 “Про районний у місті бюджет на 2016  рік” зі змінами (№4/VII-40, 5/VII-55, 6/VII-59, 7/VII-65), та №8/VII-76 Про внесення змін та доповнень до рішення районної у місті ради від 23 грудня 2016 року № 7/VII-66 “Про районний у місті бюджет на 2017 рік”.

20 січня, на другому пленарному засіданні восьмої сесії, рішенням  Новозаводської районної у м. Чернігові ради, достроково припинено повноваження голови районної у місті ради Атрощенка О.А. за його особистою заявою у зв’язку з переходом на виборну посаду заступника Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Головою ради обрано Тетяну Степанівну Кузнецову-Молодчую, яка до цього часу працювала керівником Чернігівського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За її кандидатуру  проголосував 21 депутат.

Колектив Новозаводської районної у м. Чернігові ради щиро вітає Тетяну Степанівну з обранням і бажає здоров’я, успіхів та натхнення на цій важливій та відповідальній посаді.

Розглянувши та обговоривши інші питання порядку денного восьмої сесії, районна у місті рада прийняла відповідні рішення.

Коментарі заборонені.