Про створення та будівництво Центру надання соціальних та інших адміністративних послуг в форматі «Прозорий офіс»

     З метою підвищення ефективності соціального обслуговування населення, створення зручних і сприятливих умов для отримання соціальних та інших адміністративних послуг суб’єктами звернень, забезпечення відкритості інфор­мації про діяльність органів місцевого самоврядування 05 лютого 2018 року Новозаводською районною у м. Чернігові радою, на пленарному засіданні позачергової тринадцятої сесії, прийнято рішення №13/VII-109 «Про створення та будівництво Центру надання соціальних та інших адміністративних послуг в форматі «Прозорий офіс».

Створення Центру, як робочого органу Новозаводської районної у м. Чернігові ради в структурі управління праці та соціального захисту населення, передбачається в будівлі Новозаводської районної у м. Чернігові  ради (вул. І. Мазепи, 19) шляхом реконструкції першого (фронт-офіс) та другого (бек-офіс) поверхів.

Планується облаштування робочих місць для надання громадянам соціальних та адміністративних послуг спеціалістами управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради, Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України, Центру надання адміністративних послуг Чернігівської міської ради.

Приміщення Центру планується розподілити на:

– сектор прийому;

– сектор інформування;

– сектор очікування;

– сектор обслуговування.

Облаштування сектору прийому планується при вході до приміщення Центру.

У секторі інформування передбачається встановлення інформаційних стендів та терміналів, де розміщується інформація про перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр, бланки заяв та інших документів, необхідних для звернення за отриманням адміністративних послуг, а також зразки їх заповнення; платіжні реквізити для оплати платних адміністративних послуг.

Сектор очікування планується розмістити в вестибюлі, а також в просторому приміщенні робочого кабінету на 20 робочих місць. Він буде обладнаний автоматизованою системою керування чергою, системою звукового інформування осіб похилого віку та тих, що мають проблеми із зором.

Сектор обслуговування буде діяти за принципом відкритості розміщення робочих місць. Кожне робоче місце для прийому громадян матиме інформаційну табличку із зазначенням номера такого місця, прізвища, імені, по батькові та посади адміністратора Центру.

Площа секторів очікування та обслуговування запроектована достатньою для забезпечення зручних та комфортних умов для прийому громадян та роботи адміністраторів Центру.

Особам з обмеженими фізичними можливостями буде забезпечений вільний доступ до всіх приміщень Центру за допомогою пандусів.

Проектно-кошторисна документація з реконструкції першого поверху будівлі Новозаводської районної у м. Чернігові ради (орієнтовно 5,8 млн грн) та другого поверху, як складової частини «Прозорого офісу» (3,6 млн грн) виготовлена. Загальна кошторисна вартість робіт складе орієнтовно 9 млн
385 тис.грн.

Дозвіл на створення та будівництво Центру рішенням від 31 січня 2018 року № 27/VII-13 надала міська рада нам.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017 року № 736-р, місто Чернігів входить до переліку міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування таких центрів. Зазначене розпорядження передбачає фінансування на проведення робіт з будівництва (реконструкції) відповідних приміщень шляхом надання субвенції з Державного бюджету на умовах співфінансування з місцевого бюджету.

Для отримання субвенції з Державного бюджету районній у місті раді необхідно звернутися до Мінсоцполітики із заявою та визначеним пакетом документів, одним із яких і є прийняте радою рішення про створення та будівництво Центру в форматі «Прозорий офіс». (посилання на сторінку з рішенням сесії)

Comments are closed.