Про вручення винагороди школярам за перше півріччя 2018 року за успішне навчання

 У Новозаводському районі м. Чернігова вже майже 20 років існує традиція вручення винагороди районної у місті ради за успіхи у навчанні для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, та дітей, один з батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, що навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах району на високому та достатньому рівні. 
У п’ятницю, 22 березня 2019 року, за успіхи у навчанні 29 школярів отримали винагороду, яку урочисто вручали заступник голови районної у місті ради-керуючий справами виконкому Світлана Личак та начальник служби у справах дітей районної у місті ради Юрій Назаренко.

  

Світлана Олексіївна побажала дітям успіхів у навчанні, добра, тепла, здоров’я, віри в успіх та впевненості у своїх силах. Наголосила, що для того, щоб гарно навчатися, потрібно наполегливо працювати, творчо мислити, розвивати свої задатки та здібності.
Особливість цих винагород у тому, що це гарна мотивація, яка стимулює дітей до кращого навчання, підсумок роботи дитини упродовж навчального півріччя, оцінка її старань.

  

Наостанок, хочеться висловити подяку опікунам та піклувальникам за сумлінне виконання покладених на них обов’язків, за створення атмосфери, що сприяє успішному оволодінню дітьми знань та навичок, за материнську турботу, чуйність та небайдужість до нелегкої долі дітей.

Comments are closed.