Про зміну соціальних нормативів споживання газу та врахування заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.

Постановою Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі – Постанова) внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (далі – Положення), згідно з якими під час призначення субсидії на наступний період враховується прострочена понад два місяці заборгованість з оплати послуг у разі, якщо її загальна сума перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 гривень).
   Крім того, звертаємо увагу, що відповідно до пункту 14 Положення прострочена заборгованість з оплати послуг враховується лише у випадку призначення субсидії на наступний період. Під час проведення розрахунку розміру субсидії на опалювальний  період факт наявності простроченої заборгованості не враховується.
Постановою також змінено соціальні нормативи використання природного газу для приготування їжі та підігріву води:
за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання –3,3 куб. метрана одну особу на місяць;
за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача –5,4 куб. метрана одну особу на місяць;
за наявності газової плити та газового водонагрівача – 10,5 куб. метрів на одну особу на місяць.

Comments are closed.