Проведення святкового заходу до Дня матері відбулося 17травня

На виконання Розпорядження голови районної у місті ради від 04 травня  2017 року, № 57-р та з метою підтримки та стимулювання малозабезпечних родин з дітьми, виховання в дітей шанобливого ставлення до матерів, сімейних цінностей на базі дитячо-юнацького клубу ім. Ю.Гагаріна КЗ «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради,  17 травня 2017 року службою у справах дітей Новозаводської районної у місті ради, було проведено святковий захід до Дня матері.
До учасників заходу із вступним словом звернувся завідувач сектору профілактичної роботи та соціального захисту дітей служби у справах дітей Новозаводської районної у м. Чернігові ради Попович І.М. У святковій обстановці матерям та дітям  вручено  подарунки.
Захід завершився святковим концертом та конкурсами за участю дітей дитячо-юнацьких клубів ім. Ю.Гагаріна та «Інтелект» КЗ «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради.


 

Коментарі заборонені.