Проведення святкового заходу до Дня матері

На виконання Розпорядження голови районної у місті ради від 26 квітня  2019 року, № 62-р та з метою підтримки та стимулювання малозабезпечних родин з дітьми, виховання в дітей шанобливого ставлення до матерів, сімейних цінностей на базі дитячо-підліткового клубу за місцем проживання «Клуб ім. Ю.Гагаріна» КЗ «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради,  15 травня 2019 року службою у справах дітей Новозаводської районної у місті ради, було проведено святковий захід до Дня матері.

   

До учасників заходу із вступним словом звернувся завідувач сектору профілактичної роботи та соціального захисту дітей служби у справах дітей Новозаводської районної у м. Чернігові ради Попович І.М.

Під час свята лунали вірші та привітання дітей на честь усіх мам. Наприкінці свята діти з задоволенням пограли у веселі та цікаві ігри та прийняли участь у конкурсах. На завершення свята дітей чекали подарунки.

       

Батькам чиї діти, перебувають на обліку служби у справах дітей районної у місті ради, вручено набори постільної білизни.

      

Comments are closed.