Проведення засіданя постійних комісій Новозаводської районної у м. Чернігові ради

 08.06.17 Засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, фінансів та бюджету районної у місті ради з підготовки питань, винесених на розгляд Х сесії сьомого скликання
1. «Про виконання районного у місті бюджету за І півріччя 2016 року».
2. «Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 23 грудня 2016 року №7/VII-66 «Про районний у місті бюджет на 2017 рік» зі змінами та доповненнями (№8/VII-76)».
Новозаводська районна у  м. Чернігові рада
Відповідальні: Кузнецова-Молодчая Т.С., Клименок А.С., Данильченко Н.Д., Башинський Д.А.
16.00, к. 424
 08.06.17 Засідання постійної комісії з питань законності, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності з підготовки питань, винесених на розгляд Х сесії сьомого скликання:
1. «Про направлення Личак Світлани Олексіївни для вступу на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України за заочною (заочно-дистанційною) формою».
2. «Про роботу постійної комісії з питань законності, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності Новозаводської районної у м. Чернігові ради».
3. «Про надання дозволу на створення будинкових комітетів».
Новозаводська районна у м. Чернігові рада
Відповідальні: Кузнецова-Молодчая Т.С., Соколов Ю.Ю., Башинський Д.А.
16.00, к. 424
 09.06.17 Засідання постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення, з підготовки питання, винесеного на розгляд Х сесії сьомого скликання
1. «Про затвердження Програми надання деяких пільг, передбачених чинним законодавством України, пільговим категоріям громадян Новозаводського району м. Чернігова на 2016-2018 роки».
Новозаводська районна у  м. Чернігові рада
Відповідальні: Кузнецова-Молодчая Т.С., Кислиця І.А., Марчук І.П., Башинський Д.А.
16.00, к. 424

Comments are closed.