ПРИВІТАННЯ ДІТЕЙ ІЗ НОВОРІЧНИМИ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ

Традиційно керівництво Новозаводської районної у м. Чернігові ради вітає дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, один з батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, вихованців прийомних сімей, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей внутрішньо переміщених осіб.
Свята розпочалися 19 грудня у День Святого Миколая. Цей день дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає у дитячі душі світлі почуття доброти, радості та втіхи.
День Святого Миколая – це символ людської надії і віри у майбутнє українських дітей, а піклування та турбота про наших дітей, захист їхніх прав, підтримка – один із найголовніших пріоритетів районної у місті ради.
Цього дня спеціалісти служби у справах дітей відвідали та вручили подарунки 30 дітям з особливими потребами, які проживають на території району.

      

25 грудня у “Дитячій планеті” ТРЦ  “Голівуд” до Дня Святого Миколая було організовано веселе святкове дійство із яскравою програмою та цікавими конкурсами. Святкова атмосфера панувала протягом усього дійства – казкові герої розважали дітей, дарували гарний настрій, хлопчики і дівчатка брали активну участь у конкурсах та іграх.

      

Напередодні новорічних та різдвяних свят були запрошені діти підоблікових категорій, яким було вручено солодкі подарунки. Спеціалісти служби у справах дітей бажали всім вихованцям шкіл і садочків гарних свят, здоров’я, хороших оцінок та добрих людей на їхньому життєвому шляху.

Нехай прийдешній рік принесе щастя, добробут та злагоду в родини!

Comments are closed.