Привітання випускників шкіл від голови районної у місті ради Т.С.Кузнецової-Молодчої

На виконання розпорядження голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради від 03 травня 2018 року № 59-р «Про проведення заходів з нагоди закінчення навчального року» 21 травня 2018 року відбулося урочисте вручення матеріальної допомоги випускникам шкіл з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у приміщенні Новозаводської районної у місті ради.
Голова районної у місті ради Кузнецова-Молодчая Т.С. та начальник служби у справах дітей районної у місті ради Назаренко Ю.А. привітали 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які цього року стануть випускниками загальноосвітніх навчальних закладів району.
Під час заходу голова районної у місті ради Тетяна Кузнецова-Молодчая  побажала всім випускникам стійко витримувати всі екзамени долі,  в першу чергу знайти достойний шлях у своєму житті, обрати професію та вручила матеріальну допомогу. Всім присутнім побажала мирного неба над головою, здоров’я та благополуччя.
Для дітей даної категорії регулярно проводяться заходи щодо соціального захисту дітей, здійснюються виплати винагороди за успіхи у навчанні, грошової допомоги першокласникам та випускникам. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, обов’язково залучаються до всіх святкових заходів, що проводяться в районі, місті та області.

  

Comments are closed.