Привітання випускників шкіл від голови районної у місті ради Т.С.Кузнецової-Молодчої

   На виконання розпорядження голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради від 15 травня 2017 року № 59-р «Про проведення заходів з нагоди закінчення навчального року» 26 травня 2017 року за участю голови районної у місті ради Кузнецової-Молодчої Т.С. та начальника служби у справах дітей районної у місті ради Назаренка Ю.А. відбулося урочисте вручення матеріальної допомоги 7 випускникам шкіл з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у розмірі 1500 грн. кожному, та подарунків та сприяння Чернігівського об’єднання Спілки Самаритян України.
Для дітей даної категорії регулярно проводяться заходи щодо соціального захисту дітей, здійснюються виплати винагороди за успіхи у навчанні, грошової допомоги першокласникам та випускникам. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, обов’язково залучаються до всіх святкових заходів, що проводяться в районі, місті та області, на проведення яких у 2017 році виділено 142 150 грн. У цьому році 23 учні зазначеної категорії, які навчаються на високому та достатньому рівні, отримали винагороду районної у місті ради за успіхи у навчанні на загальну суму 17 100 гривень. До свята Великодня 26 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали подарунки на суму 4 000 грн.
Більш детальна інформація про роботу служби у справах дітей районної у місті ради знаходиться за посиланням №104 Про розвиток та ефективність функціонування сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування


Коментарі заборонені.