1 СЕСІЯ 07.12.2015

1. Про  обрання  голови районної у місті ради (читати далі)

2. Про обрання заступника голови  районної у місті  ради (читати далі)

3. Про затвердження заступника голови районної  у  місті  ради  з  питань діяльності виконавчих органів ради-керуючого справами виконкому (читати далі)

4. Про утворення постійних комісій районної у місті ради сьомого скликання(читати далі)

5. Про   утворення   виконавчого комітету Новозаводської районної у  м. Чернігові  ради  сьомого скликання та затвердження його персонального складу (читати далі)

6. Про обрання складу та голови постійної комісії районної у місті ради   з   питань   законності, запобігання корупції, регламенту та  депутатської   діяльності(читати далі)

7. Про обрання складу та голови постійної  комісії  районної у місті ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології (читати далі)

8. Про обрання складу та голови постійної комісії районної у місті ради з питань економічного розвитку, фінансів та бюджету(читати далі)

9. Про обрання складу та голови постійної  комісії  районної у місті ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення(читати далі)

10. Про структуру та загальну чисельність виконавчих органів районної у місті ради (читати далі)

11. Про умови оплати праці голови районної у місті ради (читати далі)

12. Про умови оплати праці заступника голови районної у місті ради (читати далі)

13. Про умови оплати праці заступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради-керуючого справами виконкому (читати далі)

Коментарі заборонені.